

Na nabrzeżach
Reżyser: Elia Kazan
Terry Malloy (Marlon Brando), były bokser, zaskarbia sobie sympatię bossa zarządu Związku Dokerów w portowej dzielnicy Nowego Jorku. Pomaga w utrzymaniu "porządku" wśród dokerów. Na usługach zarządu jest też jego brat, niedoszły prawnik. Kiedy zostaje zamordowany doker, który zamierzał skompromitować zarząd swoimi zeznaniami na temat korupcji, w morderstwo zostaje wplątany Terry. Siostra ofiary, Edie (Eva Marie Saint), prosi go o pomoc w wykryciu winnych zbrodni. Świat bohatera zaczyna się chwiać. Do ostatecznej decyzji zerwania z kliką i złożenia zeznań przed Portową Komisją Dochodzeniową skłania go także ojciec Barry, katolicki ksiądz. Terry decyduje się stawić czoło szefowi Związku Dokerów...
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Na nabrzeżach (1954) to kryminał, dramat, romans. Przy średniej ocenie 7.9/10 z 1833 głosów to jeden z wyżej ocenianych tytułów. Seans trwa 1 godz. 48 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: Netflix.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Na nabrzeżach online?
Film Na nabrzeżach jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: Netflix. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Na nabrzeżach?
Film Na nabrzeżach trwa 108 minut (1 godz. 48 min).
Jaką ocenę ma film Na nabrzeżach?
Na nabrzeżach ma średnią ocenę 7.9/10 na podstawie 1833 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Na nabrzeżach?
Premiera filmu Na nabrzeżach miała miejsce w 1954 roku.
Podobne filmy
Filmy
Dobry Niemiec
2006

Nie czas na łzy
1999

Sin City - Miasto grzechu
2005

Ojciec chrzestny
1972

Pół żartem, pół serio
1959

Ojciec chrzestny II
1974

Porachunki
1998

Cena strachu
1953

Ojciec chrzestny III
1990

Hotel Ruanda
2004
Netflix









