

Ojciec chrzestny III
Reżyser: Francis Ford Coppola
Sześćdziesięcioletni Michael Corleone myśli o wyprowadzeniu swej rodziny ze świata zbrodni, a zarazem o znalezieniu właściwego następcy. Wybór pada na porywczego Vincenta, ale decyzja ta równie dobrze może przekreślić marzenia o legitymizacji i wciągnąć rodzinę w piekło mafijnej wojny.
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Ojciec chrzestny III (1990) to kryminał, dramat, thriller. Przy średniej ocenie 7.4/10 z 7000 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 2 godz. 42 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: SkyShowtime.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Ojciec chrzestny III online?
Film Ojciec chrzestny III jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: SkyShowtime. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Ojciec chrzestny III?
Film Ojciec chrzestny III trwa 162 minut (2 godz. 42 min).
Jaką ocenę ma film Ojciec chrzestny III?
Ojciec chrzestny III ma średnią ocenę 7.4/10 na podstawie 7000 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Ojciec chrzestny III?
Premiera filmu Ojciec chrzestny III miała miejsce w 1990 roku.
Podobne filmy
Filmy
Bilardzista
1961

Nędzne Psy
1971

Francuski Łącznik
1971

Utalentowany pan Ripley
1999

Rocky Balboa
2006

Hannibal. Po drugiej stronie maski
2007

Rocky
1976

Rocky 2
1979

Rambo II
1985

Rambo III
1988
SkyShowtime










