

Hrabia Monte Christo
Reżyser: David Greene
Młody oficer marynarki, Edmund Dantes, wydaje się mieć wszystko, piękną narzeczoną, wiernych przyjaciół, dobrze zapowiadającą się karierę. Takie powodzenie budzi jednak zawiść i trzech jego wrogów wysyła liścik stwierdzający, że jest bonapartystą. Wyjątkowy pech sprawia, że zamiast szybko oczyścić się z zarzutów, zostaje zesłany na dożywotnie więzienie do twierdzy. Wydaje się, że to jego koniec, ale spotyka tam księdza Farię, powszechnie uważanego za szaleńca, który zdradza mu miejsce ukrycia bajecznego skarbu. Ksiądz umiera, ale Dantesowi udaje się uciec, odnajduje fortunę i pragnie już tylko zemsty na swoich oszczercach...
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Hrabia Monte Christo (1975) to przygodowy, dramat, film tv. Przy średniej ocenie 6.9/10 z 191 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 59 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: CDA Premium.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Hrabia Monte Christo online?
Film Hrabia Monte Christo jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: CDA Premium. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Hrabia Monte Christo?
Film Hrabia Monte Christo trwa 119 minut (1 godz. 59 min).
Jaką ocenę ma film Hrabia Monte Christo?
Hrabia Monte Christo ma średnią ocenę 6.9/10 na podstawie 191 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Hrabia Monte Christo?
Premiera filmu Hrabia Monte Christo miała miejsce w 1975 roku.
Podobne filmy
Filmy
Jackie Brown
1997

Imię róży
1986

Stań przy mnie
1986

Wesele Muriel
1994

Ojciec chrzestny
1972

Ojciec chrzestny II
1974

Cena strachu
1953

Ojciec chrzestny III
1990

Oliver Twist
2005

Rzeka tajemnic
2003
CDA Premium










