O
Des-Extinción
Plakat: Des-Extinción

Des-Extinción

10.0/10 (1)
·2019

Reżyser: Afonso Par Cebrián

Brak opisu w języku polskim.

Obsada

👤

Patricia Sornosa

👤

Eudald Carbonell

W skrócie

Des-Extinción (2019) to dokumentalny. Przy średniej ocenie 10.0/10 z 1 głosów to jeden z wyżej ocenianych tytułów. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Des-Extinción online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Des-Extinción w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Jaką ocenę ma film Des-Extinción?

Des-Extinción ma średnią ocenę 10.0/10 na podstawie 1 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Des-Extinción?

Premiera filmu Des-Extinción miała miejsce w 2019 roku.

Podobne filmy

Filmy