
Rich Media, Poor Democracy
Robert McChesney lays the blame for the US's current state of affairs squarely at the doors of the corporate boardrooms of big media, which far from delivering on their promises of more choice and more diversity, have organized a system characterized by a lack of competition, homogenization of opinion and formulaic programming.
Obsada
W skrócie
Rich Media, Poor Democracy (2003) to dokumentalny. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 30 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Rich Media, Poor Democracy online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Rich Media, Poor Democracy w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Rich Media, Poor Democracy?
Film Rich Media, Poor Democracy trwa 30 minut (30 min).
Z jakiego roku jest film Rich Media, Poor Democracy?
Premiera filmu Rich Media, Poor Democracy miała miejsce w 2003 roku.
Podobne filmy
FilmyHospodaření elektřinou
1951

De grote dataroof
2019
Joanne
2017

The Gig Is Up
2021

Hollande, DSK, etc ...
2012

Primary
1960

The Flickering Flame
1996

Is Genesis History?
2017

In the same boat
2016

Roger i Ja
1989
