O
Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła
Plakat: Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła

Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła

6.4/10 (75)
·1958· 84 min

Reżyser: Gerald Thomas

Sierżant Grimshaw to podoficer starej daty, służący w jednostce wyspecjalizowanej we wstępnym szkoleniu nowo wcielonych do armii żołnierzy służby zasadniczej. Przygotowuje się do przejścia na emeryturę, została mu do wytrenowania jeszcze tylko jedna grupa poborowych. Jego wielkim marzeniem jest, aby na koniec służby zdobyć prestiżową nagrodę dla najlepszego plutonu w pułku. Gdy jednak jego nowi podkomendni przybywają do jednostki, okazuje się, że jest to zbieranina tragicznie niezbornych indywiduów, z których trudno będzie zrobić prawdziwe wojsko.

Obsada

William Hartnell

William Hartnell

Sergeant Grimshawe

Bob Monkhouse

Bob Monkhouse

Private Charlie Sage

Shirley Eaton

Shirley Eaton

Mary Sage

Eric Barker

Eric Barker

Captain Potts

Dora Bryan

Dora Bryan

Norah

Bill Owen

Bill Owen

Corporal Bill Copping

Charles Hawtrey

Charles Hawtrey

Private Peter Golightly

Kenneth Connor

Kenneth Connor

Private Horace Strong

Kenneth Williams

Kenneth Williams

Private James Bailey

Terence Longdon

Terence Longdon

Private Miles Haywood

Norman Rossington

Norman Rossington

Private Herbert Brown

Gerald Campion

Gerald Campion

Private Andy Calloway

W skrócie

Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła (1958) to komedia, wojenny. Przy średniej ocenie 6.4/10 z 75 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 24 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła?

Film Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła trwa 84 minut (1 godz. 24 min).

Jaką ocenę ma film Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła?

Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła ma średnią ocenę 6.4/10 na podstawie 75 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła?

Premiera filmu Cała naprzód: Szeregowcu do dzieła miała miejsce w 1958 roku.

Podobne filmy

Filmy