O
Zwart Water
Plakat: Zwart Water

Zwart Water

5.4/10 (61)
·2010· 112 min

Reżyser: Elbert van Strien

Nine-year-old Lisa discovers her sinister new friend is the ghost of the dead twin of Lisa's mother. Then Lisa's father also begins to suspect his wife of hiding a terrible secret, resulting in deadly consequences…

Obsada

Hadewych Minis

Hadewych Minis

Christine

Barry Atsma

Barry Atsma

Paul

👤

Isabelle Stokkel

Lisa

👤

Charlotte Arnoldy

Karen

Els Dottermans

Els Dottermans

Juf Bongaerts

Viviane de Muynck

Viviane de Muynck

Non

Bart Slegers

Bart Slegers

Geert

Lisa Smit

Lisa Smit

Karen (voice)

Steven Boen

Steven Boen

Rijkswachter

Warre Borgmans

Warre Borgmans

Psychiater

Marc Lauwrys

Marc Lauwrys

Huisarts

Tibo Vandenborre

Tibo Vandenborre

Mertens

W skrócie

Zwart Water (2010) to horror. Przy średniej ocenie 5.4/10 z 61 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 52 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Zwart Water online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Zwart Water w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Zwart Water?

Film Zwart Water trwa 112 minut (1 godz. 52 min).

Jaką ocenę ma film Zwart Water?

Zwart Water ma średnią ocenę 5.4/10 na podstawie 61 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Zwart Water?

Premiera filmu Zwart Water miała miejsce w 2010 roku.

Podobne filmy

Filmy