O
Vergine giurata
Plakat: Vergine giurata

Vergine giurata

5.6/10 (63)
·2015· 87 min

Reżyser: Laura Bispuri

Years after declaring her eternal virginity and opting to live life as a man in the mountains of Albania, Hana looks to return to living as a woman as she settles into a new existence in modern-day Milan.

Obsada

Alba Rohrwacher

Alba Rohrwacher

Hana / Mark

👤

Emily Ferratello

Jonida

Lars Eidinger

Lars Eidinger

Bernhard

Flonja Kodheli

Flonja Kodheli

Lila

Luan Jaha

Luan Jaha

Stjefen

Bruno Shllaku

Bruno Shllaku

Gjergj

Ilire Vinca Çelaj

Ilire Vinca Çelaj

Katrina

👤

Drenica Selimaj

Little Hana

👤

Dajana Selimaj

Little Lila

W skrócie

Vergine giurata (2015) to dramat. Przy średniej ocenie 5.6/10 z 63 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 27 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Vergine giurata online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Vergine giurata w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Vergine giurata?

Film Vergine giurata trwa 87 minut (1 godz. 27 min).

Jaką ocenę ma film Vergine giurata?

Vergine giurata ma średnią ocenę 5.6/10 na podstawie 63 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Vergine giurata?

Premiera filmu Vergine giurata miała miejsce w 2015 roku.

Podobne filmy

Filmy