O
Szeregowiec Dolot
Plakat: Szeregowiec Dolot

Szeregowiec Dolot

5.7/10 (1,002)
·2005· 75 min

Reżyser: Gary Chapman

Animowany film rozgrywający się w realiach Drugiej Wojny Światowej opowiada o przygodach gołębia pocztowego w służbie Aliantów. Nieprzygotowany do pracy w takich warunkach, nasz bohater przechodzi szybki trening w RAFie i chwilę później zostaje wysłany w szalenie ważną i niebezpieczną misję. Musi dostarczyć Aliantom kluczową wiadomość od Francuskiego Ruchu Oporu z informacją o dacie lądowania wojsk sprzymierzonych w Normandii.

Gdzie obejrzeć

Obsada

Ewan McGregor

Ewan McGregor

Valiant (voice)

Ricky Gervais

Ricky Gervais

Bugsy (voice)

Tim Curry

Tim Curry

Von Talon (voice)

Jim Broadbent

Jim Broadbent

Sergeant (voice)

Hugh Laurie

Hugh Laurie

Gutsy (voice)

John Cleese

John Cleese

Mercury (voice)

John Hurt

John Hurt

Felix (voice)

Pip Torrens

Pip Torrens

Lofty (voice)

Rik Mayall

Rik Mayall

Cufflingk (voice)

Olivia Williams

Olivia Williams

Victoria (voice)

Jonathan Ross

Jonathan Ross

Big Thug (voice)

Brian Lonsdale

Brian Lonsdale

Toughwood (voice)

W skrócie

Szeregowiec Dolot (2005) to familijny, animacja, przygodowy. Przy średniej ocenie 5.7/10 z 1002 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 15 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: Player.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Szeregowiec Dolot online?

Film Szeregowiec Dolot jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: Player. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.

Ile trwa film Szeregowiec Dolot?

Film Szeregowiec Dolot trwa 75 minut (1 godz. 15 min).

Jaką ocenę ma film Szeregowiec Dolot?

Szeregowiec Dolot ma średnią ocenę 5.7/10 na podstawie 1002 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Szeregowiec Dolot?

Premiera filmu Szeregowiec Dolot miała miejsce w 2005 roku.

Podobne filmy

Filmy