
Um Craque Chamado Divino
Reżyser: Penna Filho
A documentary about the life of Brazilian footballer Ademir de Guia (o Divino) who played his whole professional career for Palmeiras.
Obsada
W skrócie
Um Craque Chamado Divino (2006) to dokumentalny. Przy średniej ocenie 6.0/10 z 2 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 21 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Um Craque Chamado Divino online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Um Craque Chamado Divino w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Um Craque Chamado Divino?
Film Um Craque Chamado Divino trwa 81 minut (1 godz. 21 min).
Jaką ocenę ma film Um Craque Chamado Divino?
Um Craque Chamado Divino ma średnią ocenę 6.0/10 na podstawie 2 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Um Craque Chamado Divino?
Premiera filmu Um Craque Chamado Divino miała miejsce w 2006 roku.
Podobne filmy
FilmyJune Brown at 90: A Walford Legend
2017

Diamond In The Dirt
2023

Bye Bye Barry
2023

Chelsea FC - Season Review 1999/00
2000

Chelsea FC - Season Review 2000/01
2001

Chelsea FC - Season Review 2001/02
2002

Red Black Green
2023

Chelsea FC - Season Review 1997/98
1998

Chelsea FC - Season Review 2002/03
2003

Chelsea FC - Season Review 2005/06
2006





