
The King of the Duplicators
This MGM short film highlights the work of master make-up artist William Tuttle. As the head of MGM's make-up department, Bill Tuttle has been involved in many of MGM's best known productions. He shows how they make masks of actors' faces that allows them to work on make-up, particularly prostheses or appliances, without the actor having to spend hours in the make-up room.
Obsada
W skrócie
The King of the Duplicators (1968) to dokumentalny. Przy średniej ocenie 9.0/10 z 2 głosów to jeden z wyżej ocenianych tytułów. Seans trwa 12 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film The King of the Duplicators online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu The King of the Duplicators w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film The King of the Duplicators?
Film The King of the Duplicators trwa 12 minut (12 min).
Jaką ocenę ma film The King of the Duplicators?
The King of the Duplicators ma średnią ocenę 9.0/10 na podstawie 2 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film The King of the Duplicators?
Premiera filmu The King of the Duplicators miała miejsce w 1968 roku.
Podobne filmy
FilmyUntitled SAG-AFTRA Documentary

LA. LA. End
2024

BRATS
2024

If You're Not in the Obit, Eat Breakfast
2017
Behind the Screens, Hollywood Goes Hypercommercial
2000

Jack L. Warner: The Last Mogul
1993

In the Shadow of Hollywood: Race Movies and the Birth of Black Cinema
2007

It Conquered Hollywood! The Story of American International Pictures
2001
Dearly Departed
2006

Kirk Douglas: Before I Forget
2009

