
The Human Experiment
Reżyser: Dana Nachman
A documentary that explores the potential dangers of toxic chemicals in consumer products and the recent spike in unexplained health phenomena.
Obsada
W skrócie
The Human Experiment (2015) to dokumentalny. Przy średniej ocenie 6.5/10 z 16 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 31 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film The Human Experiment online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu The Human Experiment w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film The Human Experiment?
Film The Human Experiment trwa 91 minut (1 godz. 31 min).
Jaką ocenę ma film The Human Experiment?
The Human Experiment ma średnią ocenę 6.5/10 na podstawie 16 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film The Human Experiment?
Premiera filmu The Human Experiment miała miejsce w 2015 roku.
Podobne filmy
Filmy
Classified People
1987

The 11th Hour
2007

Preso
2017

Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse
1991

Moving Together
2023

Marathon
1965

Sex(ed): The Movie
2014

Il castello
2011

Mabel
2016

Spies of Mississippi
2014
