O
The Birth of a Mall Goth
Plakat: The Birth of a Mall Goth

The Birth of a Mall Goth

0.0/10 (0)
·2025· 9 min

Reżyser: Samantha Locock

May's sister Gemma has become a goth overnight, causing May to explore the fantastical reasons for the sudden change, while also going on a journey of self-discovery.

Obsada

Emily Carey

Emily Carey

May

Lola Blue

Lola Blue

Gemma

👤

Frankie Harrold

Goth

👤

Rachel Kiki

Goth

👤

Henry Hakanson

Goth

W skrócie

The Birth of a Mall Goth (2025) to komedia. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 9 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film The Birth of a Mall Goth online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu The Birth of a Mall Goth w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film The Birth of a Mall Goth?

Film The Birth of a Mall Goth trwa 9 minut (9 min).

Z jakiego roku jest film The Birth of a Mall Goth?

Premiera filmu The Birth of a Mall Goth miała miejsce w 2025 roku.

Podobne filmy

Filmy