O
The Accused
Plakat: The Accused

The Accused

6.1/10 (26)
·1949· 101 min

Reżyser: William Dieterle

A prim psychology professor fights to hide a murder she committed in self-defense.

Obsada

Loretta Young

Loretta Young

Dr. Wilma Tuttle

Robert Cummings

Robert Cummings

Warren Ford

Wendell Corey

Wendell Corey

Lieut. Ted Dorgan

Sam Jaffe

Sam Jaffe

Dr. Romley

Douglas Dick

Douglas Dick

Bill Perry

Suzanne Dalbert

Suzanne Dalbert

Susan Duval

Sara Allgood

Sara Allgood

Mrs. Conner

Mickey Knox

Mickey Knox

Jack Hunter

👤

George Spaulding

Dean Rhodes

Francis Pierlot

Francis Pierlot

Dr. Vinson

Ann Doran

Ann Doran

Miss Rice

Carole Mathews

Carole Mathews

Waitress

W skrócie

The Accused (1949) to dramat, thriller. Przy średniej ocenie 6.1/10 z 26 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 41 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film The Accused online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu The Accused w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film The Accused?

Film The Accused trwa 101 minut (1 godz. 41 min).

Jaką ocenę ma film The Accused?

The Accused ma średnią ocenę 6.1/10 na podstawie 26 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film The Accused?

Premiera filmu The Accused miała miejsce w 1949 roku.

Podobne filmy

Filmy