O
Świąteczny zamek
Plakat: Świąteczny zamek

Świąteczny zamek

6.0/10 (364)
·2021· 98 min

Reżyser: Mary Lambert

Sophie, znana amerykańska pisarka, wyrusza w podróż do Szkocji, gdzie postanawia kupić zamek. Jednak jego mało sympatyczny właściciel, Myles (szkocki książę), nie rwie się do tego, by sprzedać posiadłość cudzoziemce. Próbując dojść do porozumienia, toczą żarliwe kłótnie, jednak z czasem może okazać się, że uda się im osiągnąć znacznie więcej niż kompromis.

Gdzie obejrzeć

Obsada

Brooke Shields

Brooke Shields

Sophie

Cary Elwes

Cary Elwes

Myles

Lee Ross

Lee Ross

Thomas

Andi Osho

Andi Osho

Maisie

Tina Gray

Tina Gray

Helen

Eilidh Loan

Eilidh Loan

Rhona

Stephen Oswald

Stephen Oswald

Angus

Vanessa Grasse

Vanessa Grasse

Lexi

Desiree Burch

Desiree Burch

Claire

Anthony Strachan

Anthony Strachan

Eamon

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Self

John Stahl

John Stahl

Solicitor

W skrócie

Świąteczny zamek (2021) to komedia, przygodowy. Przy średniej ocenie 6.0/10 z 364 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 38 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: Netflix.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Świąteczny zamek online?

Film Świąteczny zamek jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: Netflix. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.

Ile trwa film Świąteczny zamek?

Film Świąteczny zamek trwa 98 minut (1 godz. 38 min).

Jaką ocenę ma film Świąteczny zamek?

Świąteczny zamek ma średnią ocenę 6.0/10 na podstawie 364 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Świąteczny zamek?

Premiera filmu Świąteczny zamek miała miejsce w 2021 roku.

Podobne filmy

Filmy