O
Ognie św. Elma
Plakat: Ognie św. Elma

Ognie św. Elma

6.1/10 (609)
·1985· 108 min

Reżyser: Joel Schumacher

Film Joela Schumachera opowiada o grupie przyjaciół z college'u, którzy wkraczają w dorosłe życie. Wendy (Mare Winningham), dziewczyna z dobrego domu, kocha Billy'ego (Rob Lowe), wiecznego buntownika. Alec (Judd Nelson) i Leslie (Ally Sheedy) uchodzą w oczach wszystkich za idealną parę, w rzeczywistości jednak ich związek przechodzi poważny kryzys. Kirbo (Emilio Estevez) ma obsesję na punkcie dojrzałej kobiety (Andie MacDowell), a jego współlokator Kevin (Andrew McCarthy) żyje w celibacie dostarczając innym powodów do plotek. Jules (Demi Moore) nie stroni od narkotyków i balansuje na niebezpiecznej granicy. Czy uda im się odnaleźć siebie?

Obsada

Andrew McCarthy

Andrew McCarthy

Kevin Dolenz

Emilio Estevez

Emilio Estevez

Kirby Keger

Rob Lowe

Rob Lowe

Billy Hicks

Demi Moore

Demi Moore

Jules

Judd Nelson

Judd Nelson

Alec Newbary

Ally Sheedy

Ally Sheedy

Leslie Hunter

Mare Winningham

Mare Winningham

Wendy Beamish

Martin Balsam

Martin Balsam

Mr. Beamish

Andie MacDowell

Andie MacDowell

Dale Biberman

Joyce Van Patten

Joyce Van Patten

Mrs. Beamish

Jenny Wright

Jenny Wright

Felicia

👤

Jon Cutler

Howie Krantz

W skrócie

Ognie św. Elma (1985) to dramat, romans, komedia. Przy średniej ocenie 6.1/10 z 609 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 48 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Ognie św. Elma online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Ognie św. Elma w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Ognie św. Elma?

Film Ognie św. Elma trwa 108 minut (1 godz. 48 min).

Jaką ocenę ma film Ognie św. Elma?

Ognie św. Elma ma średnią ocenę 6.1/10 na podstawie 609 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Ognie św. Elma?

Premiera filmu Ognie św. Elma miała miejsce w 1985 roku.

Podobne filmy

Filmy