O
Plakat: Soft Targets

Soft Targets

10.0/10 (1)
·1982· 75 min

Reżyser: Charles Sturridge

Stephen Poliakoff's parody of the spy-thriller genre. A Russian diplomat becomes convinced that he is at the centre of a Foreign Office plot.

Obsada

Ian Holm

Ian Holm

Alexei

Helen Mirren

Helen Mirren

Celia

Nigel Havers

Nigel Havers

Harman

Celia Gregory

Celia Gregory

Frances

Margery Mason

Margery Mason

Celia's Mother

Thorley Walters

Thorley Walters

Old Wedding Guest

👤

Hugh Thomas

Castle

Tony Doyle

Tony Doyle

Kirby

Chris Langham

Chris Langham

Drinkwater

Rupert Everett

Rupert Everett

Boy at Party

Julian Sands

Julian Sands

Groom

👤

Kate Percival

Bride

W skrócie

Soft Targets (1982) to komedia, thriller, dramat. Przy średniej ocenie 10.0/10 z 1 głosów to jeden z wyżej ocenianych tytułów. Seans trwa 1 godz. 15 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Soft Targets online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Soft Targets w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Soft Targets?

Film Soft Targets trwa 75 minut (1 godz. 15 min).

Jaką ocenę ma film Soft Targets?

Soft Targets ma średnią ocenę 10.0/10 na podstawie 1 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Soft Targets?

Premiera filmu Soft Targets miała miejsce w 1982 roku.

Podobne filmy

Filmy