O
Seagull dog child
Plakat: Seagull dog child

Seagull dog child

0.0/10 (0)
·2025· 9 min

Reżyser: Sebastian Vaccaris

A seagull, a dog, a child, a call to prayer; Looking through a window, the corridor of a train, the wall of a medina; Everyday life is momentarily paused through the eyes of a stranger in an unknown land.

W skrócie

Seagull dog child (2025) to dokumentalny, fantasy. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 9 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Seagull dog child online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Seagull dog child w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Seagull dog child?

Film Seagull dog child trwa 9 minut (9 min).

Z jakiego roku jest film Seagull dog child?

Premiera filmu Seagull dog child miała miejsce w 2025 roku.

Podobne filmy

Filmy