

Sandokan, tygrys z Malezji
Reżyser: Umberto Lenzi
Po pojmaniu sułtana Muluder, Sandokan, syn sułtana, prowadzi armię partyzancką przez niebezpieczne dżungle, aby uwolnić ojca i pokonać armię najeźdźców królowej Wiktorii.
Obsada
W skrócie
Sandokan, tygrys z Malezji (1963) to przygodowy. Przy średniej ocenie 5.4/10 z 21 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 30 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Sandokan, tygrys z Malezji online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Sandokan, tygrys z Malezji w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Sandokan, tygrys z Malezji?
Film Sandokan, tygrys z Malezji trwa 90 minut (1 godz. 30 min).
Jaką ocenę ma film Sandokan, tygrys z Malezji?
Sandokan, tygrys z Malezji ma średnią ocenę 5.4/10 na podstawie 21 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Sandokan, tygrys z Malezji?
Premiera filmu Sandokan, tygrys z Malezji miała miejsce w 1963 roku.
Podobne filmy
Filmy
Sandok, il Maciste della giungla
1964

Ingagi
1930

Fantom
1996

Trio z Belleville
2003

Klejnot Nilu
1985

Angel on the Amazon
1948

Roar
1981

Człowiek z Rio
1964

The Prisoner of Zenda
1979

Mangiati vivi!
1980










