O
聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY
Plakat: 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY

聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY

6.7/10 (754)
·2014· 93 min

Reżyser: さとうけいいち

Mitsumasa Kido discovers a misterious baby in the himalayas whom he adopts as his grandaughter. 16 years later, Saori Kido is a young girl troubled by her mysterious powers. She is saved by Seiya from an assassin sent to kill her. Saori then learns she is the reincarnation of the Goddess Athena with Seiya being one of her Saints sworn to protect her. Upon learning of her destiny, she heads to the Sanctuary to rebel against the Pope's murderous plot.

Obsada

石川界人

石川界人

Seiya (Voice)

佐々木彩夏

佐々木彩夏

Saori Kido / Athena (Voice)

赤羽根健治

赤羽根健治

Shiryū (Voice)

小野賢章

小野賢章

Hyōga (Voice)

岡本信彦

岡本信彦

Shun (voice)

野島健児

野島健児

Ikki (Voice)

宮本充

宮本充

Mu (Voice)

小山力也

小山力也

Aldebaran (Voice)

山寺宏一

山寺宏一

Saga (Voice)

平田広明

平田広明

Deathmask (Voice)

井上剛

井上剛

Aiolia (Voice)

真殿光昭

真殿光昭

Shaka (Voice)

W skrócie

聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY (2014) to akcja, animacja, fantasy. Przy średniej ocenie 6.7/10 z 754 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 33 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY?

Film 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY trwa 93 minut (1 godz. 33 min).

Jaką ocenę ma film 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY?

聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY ma średnią ocenę 6.7/10 na podstawie 754 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY?

Premiera filmu 聖闘士星矢 LEGEND of SANCTUARY miała miejsce w 2014 roku.

Podobne filmy

Filmy