O
Plakat: Chambre 206

Chambre 206

0.0/10 (0)
·2025· 17 min

Reżyser: Laurie Bisceglia

"Happy, happy, who cares." After undergoing the major surgery that is torsoplasty, he will no longer worry about what the world might think. Reclaiming his body, completely, is the only thing that matters. This documentary film follows Clair through his emotions: apprehension, euphoria, melancholy, gratitude—not at seeing his body change, but at recognizing himself. Finally. And for the first time in his life.

Obsada

👤

Clair Faravarjoo

W skrócie

Chambre 206 (2025) to dokumentalny. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 17 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Chambre 206 online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Chambre 206 w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Chambre 206?

Film Chambre 206 trwa 17 minut (17 min).

Z jakiego roku jest film Chambre 206?

Premiera filmu Chambre 206 miała miejsce w 2025 roku.

Podobne filmy

Filmy