O
Rodzina Borgiów
Plakat: Rodzina Borgiów

Rodzina Borgiów

5.2/10 (44)
·2006· 120 min

Reżyser: Antonio Hernández

Portret jednego z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych rodów wszech czasów. Nieokiełznana żądza władzy kazała sięgać kolejnym pokoleniom Borgiów po wszelkie dostępne metody osiągania celów ? od intryg, wiarołomstwa i przekupstwa po akty kazirodztwa i zabójstwa. Szczyt ich potęgi przypadł na przełom XV i XVI w., kiedy to papieżem został Rodrigo Borgia, ojciec czworga dzieci, w tym słynnej mistrzyni sztuki trucicielskiej Lukrecji Borgii.

Obsada

Lluís Homar

Lluís Homar

Rodrigo Borgia

Sergio Peris-Mencheta

Sergio Peris-Mencheta

César Borgia

María Valverde

María Valverde

Lucrecia Borgia

Paz Vega

Paz Vega

Caterina Sforza

Ángela Molina

Ángela Molina

Vanozza

Katy Louise Saunders

Katy Louise Saunders

Giulia Farnese

Linda Batista

Linda Batista

Sancha de Aragón

Francesca Della Ragione

Francesca Della Ragione

Domiziana

Eusebio Poncela

Eusebio Poncela

Cardenal Giuliano della Rovere

Eloy Azorín

Eloy Azorín

Jofré Borgia

Antonio Valero

Antonio Valero

Cardenal Ascanio Sforza

David Lowe

David Lowe

Ambassadeur Français

W skrócie

Rodzina Borgiów (2006) to dramat, historyczny. Przy średniej ocenie 5.2/10 z 44 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 2 godz.. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Rodzina Borgiów online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Rodzina Borgiów w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Rodzina Borgiów?

Film Rodzina Borgiów trwa 120 minut (2 godz.).

Jaką ocenę ma film Rodzina Borgiów?

Rodzina Borgiów ma średnią ocenę 5.2/10 na podstawie 44 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Rodzina Borgiów?

Premiera filmu Rodzina Borgiów miała miejsce w 2006 roku.

Podobne filmy

Filmy