

Opowieść świąteczna
Reżyser: Ida Sagmo Tvedte
Opowieść o rodzinie próbującej pozbierać się po trudnych chwilach: ojcu, który się stara, siostrze biorącej na siebie zbyt wiele i Ronji, która wierzy, że mimo wszystko wszystko może się ułożyć.
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Opowieść świąteczna (2025) to familijny. Przy średniej ocenie 6.4/10 z 5 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 30 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: CDA Premium, Polsat Box Go.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Opowieść świąteczna online?
Film Opowieść świąteczna jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: CDA Premium, Polsat Box Go. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Opowieść świąteczna?
Film Opowieść świąteczna trwa 90 minut (1 godz. 30 min).
Jaką ocenę ma film Opowieść świąteczna?
Opowieść świąteczna ma średnią ocenę 6.4/10 na podstawie 5 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Opowieść świąteczna?
Premiera filmu Opowieść świąteczna miała miejsce w 2025 roku.
Podobne filmy
Filmy
Ronja - córka zbójnika
1984

Záhada hlavolamu
1993

Mary Poppins
1964

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa
2005

Velké trápení
1975

Three Wisest Men
2025

Deu Branco!
2024

Czytaj i płacz
2006

How to Kill Your Family On Christmas

Momo
2025
CDA Premium
Polsat Box Go




