
Opening Night
0.0/10 (0)
·2025· 8 minReżyser: Marko Salazar
On the opening night of his sold-out one man show, star actor Gary Baker-Hall and his young protégé understudy Edward go on a drug-fueled bender minutes before curtains rise.
Obsada
W skrócie
Opening Night (2025) to komedia. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 8 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Opening Night online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Opening Night w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Opening Night?
Film Opening Night trwa 8 minut (8 min).
Z jakiego roku jest film Opening Night?
Premiera filmu Opening Night miała miejsce w 2025 roku.
Podobne filmy
Filmy
AnimowanyFamilijny
BURN·E
2008

KomediaDramat
Dobranoc, kochanie
2007

KryminalnyKomedia
This Was a Mistake
2022

Komedia
Dead End Meg
2024

KomediaDramat
Bill
2007

AnimowanyFamilijny
A Garfield Christmas
1987

AnimowanyKomedia
The Apple
1963

Sci-FiWestern
City Slickers In Westworld
2017

KomediaKryminalny
Zielony interes
2015
🎬
KomediaDramat
Blinding Light
2024