O
Desvío de noche
Plakat: Desvío de noche

Desvío de noche

1.0/10 (1)
·2023· 96 min

Reżyser: Ariane Falardeau St-Amour

In the midst of a snowstorm, a journalist dives back into the memories of her most recent investigation. Following the sudden eclipse of star figure skater Violeta Martínez, the journalist travels to Violeta’s hometown, a tropical village on the West coast of Mexico. There she encounters an intricate labyrinth of clues and wrong paths, surreal tales and enigmatic characters. As the story deviates and plunges into the night. A world fades into another.

Obsada

👤

Abdallah Touaïmia

👤

Ricardo Flores Aguirre

Martine Francke

Martine Francke

👤

Janeth Martínez Aragón

👤

Carlos Gerardo Ticó Moreno

👤

Sylviane Le Metais

👤

Alvaro Rojo

Marie Brassard

Marie Brassard

(voice)

👤

Alma Aguilar Peralta

👤

Santiago Bustamante Vasquez

👤

Saul Javier Coronel Buaun

👤

Esteban Cabrera Reyes

W skrócie

Desvío de noche (2023) to dramat, tajemnica. Przy średniej ocenie 1.0/10 z 1 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 36 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Desvío de noche online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Desvío de noche w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Desvío de noche?

Film Desvío de noche trwa 96 minut (1 godz. 36 min).

Jaką ocenę ma film Desvío de noche?

Desvío de noche ma średnią ocenę 1.0/10 na podstawie 1 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Desvío de noche?

Premiera filmu Desvío de noche miała miejsce w 2023 roku.

Podobne filmy

Filmy