

Nieznajomy w moim domu
Reżyser: Jeff Fisher
Ali i jej nastoletnia córka Katie zbudowały sielankowe życie. Aż do dnia, w którym pewien mężczyzna puka do ich drzwi i wszystko zmienia. Nieznajomy twierdzi, że jest ojcem Katie. To niepokojące spotkanie szybko przeradza się w koszmar, ujawniając długo skrywane sekrety i zmieniając ich niegdyś bezpieczny dom w pułapkę kłamstw, obsesji i śmiertelnych konsekwencji.
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Nieznajomy w moim domu (2025) to thriller, dramat. Przy średniej ocenie 5.4/10 z 51 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 31 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: SkyShowtime.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Nieznajomy w moim domu online?
Film Nieznajomy w moim domu jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: SkyShowtime. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Nieznajomy w moim domu?
Film Nieznajomy w moim domu trwa 91 minut (1 godz. 31 min).
Jaką ocenę ma film Nieznajomy w moim domu?
Nieznajomy w moim domu ma średnią ocenę 5.4/10 na podstawie 51 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Nieznajomy w moim domu?
Premiera filmu Nieznajomy w moim domu miała miejsce w 2025 roku.
Podobne filmy
Filmy
Uzavřený pavilon
1991

لا أنام
1957

ميرامار
1969

My French Amore

800 leguas por el Amazonas
1959

紙の月
2014

Twierdza na Górze Tygrysa
2014

Na samą myśl o Tobie
2024

13 Godzin: Tajna misja w Benghazi
2016

Jednakowo inni
2017
SkyShowtime









