

Miłość to spełnione marzenie
Reżyser: Harvey Frost
Belinda Tyler marzy o studiach medycznych. Próbuje dostać posadę u miejscowego doktora, ale ten uważa, że kobieta powinna zajmować się domem i dziećmi. Pewnego dnia podróżująca dyliżansem Virginia Stafford-Smith słabnie. Belinda natychmiast organizuje pierwszą pomoc, a następnie opiekuje się chorą. Jako pielęgniarka spisuje się znakomicie, co musi w końcu przyznać sceptycznie nastawiony do niej lekarz. W tym samym czasie w miasteczku pojawia się Drew Simpson, który odziedziczył dom stryja. Belinda i Drew zbliżają się do siebie.
Obsada
W skrócie
Miłość to spełnione marzenie (2007) to dramat, romans, western. Przy średniej ocenie 7.0/10 z 39 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 27 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Miłość to spełnione marzenie online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Miłość to spełnione marzenie w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Miłość to spełnione marzenie?
Film Miłość to spełnione marzenie trwa 87 minut (1 godz. 27 min).
Jaką ocenę ma film Miłość to spełnione marzenie?
Miłość to spełnione marzenie ma średnią ocenę 7.0/10 na podstawie 39 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Miłość to spełnione marzenie?
Premiera filmu Miłość to spełnione marzenie miała miejsce w 2007 roku.
Podobne filmy
Filmy
My Silent Christmas Wish
2025

柘榴坂の仇討
2014

The Secrets of Jonathan Sperry
2008

The Neon Bible
1995

Kowboj
1958

Three Rogues
1931
Cinnamon & Gunpowder

幼な子われらに生まれ
2017

Ice Palace
1960

Faith Heist: A Christmas Caper
2022







