O
LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU-
Plakat: LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU-

LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU-

5.4/10 (9)
·2006· 117 min

Reżyser: 羽住英一郎

A small team of Coast Guard divers, including Daisuke, rappels onto the ship from a helicopter and begins to evacuate the panicked passengers. Then Daisuke finds a familiar face - Kanna. They had a tiff the night before about their wedding plans - Kanna had already made her dress, while Daisuke was still reluctant to propose - and she left for Tokyo, feeling like a fool. Now she see Daisuke in a different, more heroic light - but before they can properly reconcile, she has to evacuate, while Daisuke searches for stray passengers.

Obsada

伊藤英明

伊藤英明

Daisuke Senzaki

加藤あい

加藤あい

Kanna Izawa

佐藤隆太

佐藤隆太

Tetsuya Yoshioka

大塚寧々

大塚寧々

Megumi Honma

吹越満

吹越満

Shinichi Ebihara

香里奈

香里奈

Erika Matsubara

👤

Kengo Oguchi

Kensuke Gunji

W skrócie

LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU- (2006) to akcja, dramat. Przy średniej ocenie 5.4/10 z 9 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 57 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU- online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU- w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU-?

Film LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU- trwa 117 minut (1 godz. 57 min).

Jaką ocenę ma film LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU-?

LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU- ma średnią ocenę 5.4/10 na podstawie 9 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU-?

Premiera filmu LIMIT OF LOVE 海猿-UMIZARU- miała miejsce w 2006 roku.

Podobne filmy

Filmy