O
Liberation Diaries
Plakat: Liberation Diaries

Liberation Diaries

8.0/10 (2)
·2025

Reżyser: Matteo Parisini

The end of World War II brings Europe a new political system, reshapes national and personal identities. Three women from Milan, Paris and Berlin report on the days of liberation in their diaries. Their personal stories expand the historical picture and make LIBERATION DIARIES a chronicle of female self-empowerment, resistance and resilience.

W skrócie

Liberation Diaries (2025) to dokumentalny, historyczny, wojenny. Przy średniej ocenie 8.0/10 z 2 głosów to jeden z wyżej ocenianych tytułów. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Liberation Diaries online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Liberation Diaries w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Jaką ocenę ma film Liberation Diaries?

Liberation Diaries ma średnią ocenę 8.0/10 na podstawie 2 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Liberation Diaries?

Premiera filmu Liberation Diaries miała miejsce w 2025 roku.

Podobne filmy

Filmy