O
Landspeed presents: CKY
Plakat: Landspeed presents: CKY

Landspeed presents: CKY

6.7/10 (41)
·1999· 66 min

Reżyser: Bam Margera

The first entry in the CKY series of skateboarding programs and extreme stunts, directed by Bam Margera and featuring Margera, Brandon DiCamillo, Ryan Dunn, Chris Raab and Rake Yohn.

Obsada

Bam Margera

Bam Margera

Self

Brandon DiCamillo

Brandon DiCamillo

Self

Ryan Dunn

Ryan Dunn

Self

Phil Margera

Phil Margera

Self

April Margera

April Margera

Self

Rake Yohn

Rake Yohn

Self

Mike Maldonado

Mike Maldonado

Self

Kerry Getz

Kerry Getz

Self

Jess Margera

Jess Margera

Self

Chris Raab

Chris Raab

Self

👤

Mark Hanna

Self

👤

Deron Miller

Self

W skrócie

Landspeed presents: CKY (1999) to komedia, dokumentalny, akcja. Przy średniej ocenie 6.7/10 z 41 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 6 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Landspeed presents: CKY online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Landspeed presents: CKY w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Landspeed presents: CKY?

Film Landspeed presents: CKY trwa 66 minut (1 godz. 6 min).

Jaką ocenę ma film Landspeed presents: CKY?

Landspeed presents: CKY ma średnią ocenę 6.7/10 na podstawie 41 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Landspeed presents: CKY?

Premiera filmu Landspeed presents: CKY miała miejsce w 1999 roku.

Podobne filmy

Filmy