O
Pukając do drzwi
Plakat: Pukając do drzwi

Pukając do drzwi

6.2/10 (3,145)
·2023· 100 min

Reżyser: M. Night Shyamalan

"Ocalisz rodzinę albo ocalisz ludzkość. Musisz wybrać."

Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści „The Cabin at the End of the World” autorstwa Paula Tremblaya. Fabuła filmu koncentruje się na losach Erica i Adrew, małżeństwa, które wspólnie ze swoją kilkuletnią adoptowaną córką jedzie na wakacje do domku letniskowego. Ich sielski urlop zostaje przerwany, gdy uzbrojona grupa na czele z Leonardem wkracza w ich życie. Mężczyźni muszą zmierzyć się z mrożącym krew w żyłach wyzwaniem, które zdaniem napastników ocali ludzkość przed apokalipsą.

Zwiastun

Obsada

Dave Bautista

Dave Bautista

Leonard

Jonathan Groff

Jonathan Groff

Eric

Ben Aldridge

Ben Aldridge

Andrew

Nikki Amuka-Bird

Nikki Amuka-Bird

Sabrina

Rupert Grint

Rupert Grint

Redmond

Abby Quinn

Abby Quinn

Adriane

Kristen Cui

Kristen Cui

Wen

McKenna Kerrigan

McKenna Kerrigan

Andrew's Mom

Ian Merrill Peakes

Ian Merrill Peakes

Andrew's Father

👤

Denise Nakano

TV Newscaster #1

👤

Rose Luardo

PWTC Spokeswoman

👤

Billy Vargus

Seismologist

W skrócie

Pukając do drzwi (2023) to horror, tajemnica, thriller. Przy średniej ocenie 6.2/10 z 3145 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 40 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Pukając do drzwi online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Pukając do drzwi w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Pukając do drzwi?

Film Pukając do drzwi trwa 100 minut (1 godz. 40 min).

Jaką ocenę ma film Pukając do drzwi?

Pukając do drzwi ma średnią ocenę 6.2/10 na podstawie 3145 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Pukając do drzwi?

Premiera filmu Pukając do drzwi miała miejsce w 2023 roku.

Podobne filmy

Filmy