

Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan
Reżyser: Harald Philipp
Second Jerry Cotton movie. A ring of gangsters has been terrorizing New York City. Special agent Jerry Cotton is summoned by the FBI to help crack down on the Criminals and put them out of business. He doesnt pull any punches either.
Obsada
W skrócie
Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan (1965) to kryminał. Przy średniej ocenie 8.0/10 z 3 głosów to jeden z wyżej ocenianych tytułów. Seans trwa 1 godz. 29 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan?
Film Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan trwa 89 minut (1 godz. 29 min).
Jaką ocenę ma film Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan?
Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan ma średnią ocenę 8.0/10 na podstawie 3 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan?
Premiera filmu Jerry Cotton - Mordnacht in Manhattan miała miejsce w 1965 roku.
Podobne filmy
Filmy
Godzina Zemsty
1999

Autopsy
2007

Królowie nocy
2007

Swindle
2002

Incydent
1997

16 Przecznic
2006

Wyścig z czasem
2003

Cop Land
1997

మాస్ట్రో
2021

Maria łaski pełna
2004






