O
Plakat: Jane & Gwen

Jane & Gwen

0.0/10 (0)
·2023· 5 min

Reżyser: Nancy Arnstein

Jane, a person with cancer gets supported by Gwen who shows her that the community still cares about her.

Obsada

👤

Ryan Michelle Yves

Jane flowers

Nancy Arnstein

Nancy Arnstein

Gwen Flowers

👤

Daniel king

doctor

W skrócie

Jane & Gwen (2023) to dramat, familijny. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 5 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Jane & Gwen online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Jane & Gwen w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Jane & Gwen?

Film Jane & Gwen trwa 5 minut (5 min).

Z jakiego roku jest film Jane & Gwen?

Premiera filmu Jane & Gwen miała miejsce w 2023 roku.

Podobne filmy

Filmy