O
Il bacio di una morta
Plakat: Il bacio di una morta

Il bacio di una morta

4.0/10 (7)
·1974· 95 min

Reżyser: Carlo Infascelli

The Countess Clara is in love with Andrea Valverde but agrees to marry the Count Guido when he learns that Andrew is his brother from his mother's side.

Obsada

👤

Peter Lee Lawrence

Andrea Valverde

Silvia Dionisio

Silvia Dionisio

Carla Serra Trabia

Orso Maria Guerrini

Orso Maria Guerrini

Guido Rambaldi di Lampedusa

Karin Schubert

Karin Schubert

Yvonne Rigaud

👤

Carlo Gaddi

Manuel Barrero

Luciano Pigozzi

Luciano Pigozzi

Berto

Gérard Landry

Gérard Landry

Henry de Bligny

Luciano Rossi

Luciano Rossi

Andrea's Friend

Riccardo Garrone

Riccardo Garrone

On. Lampedusa

Sandra Wolff

Sandra Wolff

Lisa

Fausta Avelli

Fausta Avelli

Lidia

Enrico Marciani

Enrico Marciani

Superintendent Valery

W skrócie

Il bacio di una morta (1974) to horror, dramat. Przy średniej ocenie 4.0/10 z 7 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 35 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Il bacio di una morta online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Il bacio di una morta w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Il bacio di una morta?

Film Il bacio di una morta trwa 95 minut (1 godz. 35 min).

Jaką ocenę ma film Il bacio di una morta?

Il bacio di una morta ma średnią ocenę 4.0/10 na podstawie 7 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Il bacio di una morta?

Premiera filmu Il bacio di una morta miała miejsce w 1974 roku.

Podobne filmy

Filmy