

Hud, syn farmera
Reżyser: Martin Ritt
Na teksańskiej farmie rządzi senior rodu Bannonów, Homer. W gospodarstwie pracują jego syn, Hud, oraz nastoletni bratanek Huda, a wnuk Homera, Lonnie. Pewnego dnia, gdy pada jedna z jałówek, weterynarz wysuwa podejrzenie pryszczycy i zleca przeprowadzenie dalszych badań. Potwierdzenie diagnozy oznaczałoby konieczność wybicia stada. Hud chce sprzedać bydło, zanim lekarz ogłosi wyniki badań. Homer sprzeciwia się jego pomysłowi, mówiąc o odpowiedzialności i honorze.
Obsada
W skrócie
Hud, syn farmera (1963) to dramat, western. Przy średniej ocenie 7.3/10 z 368 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 52 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Hud, syn farmera online?
Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Hud, syn farmera w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.
Ile trwa film Hud, syn farmera?
Film Hud, syn farmera trwa 112 minut (1 godz. 52 min).
Jaką ocenę ma film Hud, syn farmera?
Hud, syn farmera ma średnią ocenę 7.3/10 na podstawie 368 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Hud, syn farmera?
Premiera filmu Hud, syn farmera miała miejsce w 1963 roku.
Podobne filmy
Filmy
La Mystérieuse Mademoiselle C.
2002

Le Thé au Harem d'Archimède
1985

Sundown Trail
1931

Law of the Panhandle
1950

Wybór
2016
Biela stužka v tvojich vlasoch
1978
Horali
1975

Les Volets verts
2022

The Lone Rider Crosses the Rio
1941

Ojciec Goriot
2004










