O
Plakat: Es lebe die Liebe

Es lebe die Liebe

6.0/10 (5)
·1944· 88 min

Reżyser: Erich Engel

A romantic skirmish between an intrusive operetta tenor from the Berlin Theater and a revue diva in Barcelona, who later encounters him, initially unrecognized, as a ballet dancer and, after they marry, plays the role of a housewife to cure him of his arrogance and flightiness. He himself is no stranger to deception, but their joint stage finale is not far off.

Obsada

Johannes Heesters

Johannes Heesters

Manfred Richter

Lizzi Waldmüller

Lizzi Waldmüller

Manuela del Orta

👤

Hilde Seipp

Fritzi Lindner

Will Dohm

Will Dohm

Direktor Hanke

Hilde von Stolz

Hilde von Stolz

Kitty

👤

Heini Handschumacher

Petri

👤

Viktor Afritsch

Balletmaster Hofer

👤

Franz Weber

Aufnahmeleiter

👤

Maria Loja

Juanita

👤

Dithe Sanders

👤

Christa Dilthey

👤

Egon Vogel

W skrócie

Es lebe die Liebe (1944) to komedia. Przy średniej ocenie 6.0/10 z 5 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 28 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Es lebe die Liebe online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Es lebe die Liebe w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Es lebe die Liebe?

Film Es lebe die Liebe trwa 88 minut (1 godz. 28 min).

Jaką ocenę ma film Es lebe die Liebe?

Es lebe die Liebe ma średnią ocenę 6.0/10 na podstawie 5 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Es lebe die Liebe?

Premiera filmu Es lebe die Liebe miała miejsce w 1944 roku.

Podobne filmy

Filmy