O
Die flambierte Frau
Plakat: Die flambierte Frau

Die flambierte Frau

5.1/10 (18)
·1983· 106 min

Reżyser: Robert van Ackeren

Eva, an upper-class housewife, frustratedly leaves her arrogant husband and decides to enter the call girl business. She lets Yvonne, a prostitute, teach her the basics and both set out for prey together, until Eva starts an affair with Chris, who turns out to be a call boy, as well. Consequently, she moves into his penthouse, large enough for both to offer their services separately.

Obsada

Gudrun Landgrebe

Gudrun Landgrebe

Eva

Mathieu Carrière

Mathieu Carrière

Chris

Hanns Zischler

Hanns Zischler

Kurt

👤

Gabriele Lafari

Yvonne

Matthias Fuchs

Matthias Fuchs

Markus

Klaus Mikoleit

Klaus Mikoleit

Magdalena Montezuma

Magdalena Montezuma

Carola Regnier

Carola Regnier

W skrócie

Die flambierte Frau (1983) to dramat. Przy średniej ocenie 5.1/10 z 18 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 46 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Die flambierte Frau online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Die flambierte Frau w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Die flambierte Frau?

Film Die flambierte Frau trwa 106 minut (1 godz. 46 min).

Jaką ocenę ma film Die flambierte Frau?

Die flambierte Frau ma średnią ocenę 5.1/10 na podstawie 18 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Die flambierte Frau?

Premiera filmu Die flambierte Frau miała miejsce w 1983 roku.

Podobne filmy

Filmy