

Kacper i Emma jada w góry
Reżyser: Arne Lindtner Næss
Po zakończonym roku szkolnym czas wybrać się na wakacje i zasłużony wypoczynek. Góry zdają się być do tego idealnym miejscem – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale również okazja na przeżycie rozlicznych przygód. Kacper i Emma to para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta, a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy, harców i dużej dawki śmiechu.
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Kacper i Emma jada w góry (2017) to familijny. Przy średniej ocenie 4.7/10 z 6 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 23 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: CDA Premium, Polsat Box Go.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Kacper i Emma jada w góry online?
Film Kacper i Emma jada w góry jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: CDA Premium, Polsat Box Go. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Kacper i Emma jada w góry?
Film Kacper i Emma jada w góry trwa 83 minut (1 godz. 23 min).
Jaką ocenę ma film Kacper i Emma jada w góry?
Kacper i Emma jada w góry ma średnią ocenę 4.7/10 na podstawie 6 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Kacper i Emma jada w góry?
Premiera filmu Kacper i Emma jada w góry miała miejsce w 2017 roku.
Podobne filmy
Filmy
陽なたのアオシグレ
2013

Здравствуйте, дети!
1962

Łapcie tę dziewczynę
2004

Mów mi Rockefeller
1990

Królestwo krzywych zwierciadeł
1963

Pietje Bell 2: De Jacht op de Tsarenkroon
2003

Lotta 2 - Lotta flyttar hemifrån
1993

Sign Me A Story
1987

The End of the World Man
1986

Mistrz gry
2014
CDA Premium
Polsat Box Go







