O
Plakat: L'Ombra Di Cain

L'Ombra Di Cain

6.0/10 (1)
·2016· 30 min

Reżyser: Antonio De Palo

November 5th, 2025. Western metropolis. Young inspector Abel is grappling with the umpteenth disappearance: Angela, a 9-year-old girl, of whom there has been no news for two days.

W skrócie

L'Ombra Di Cain (2016) to sci-fi, kryminał, horror. Przy średniej ocenie 6.0/10 z 1 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 30 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film L'Ombra Di Cain online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu L'Ombra Di Cain w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film L'Ombra Di Cain?

Film L'Ombra Di Cain trwa 30 minut (30 min).

Jaką ocenę ma film L'Ombra Di Cain?

L'Ombra Di Cain ma średnią ocenę 6.0/10 na podstawie 1 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film L'Ombra Di Cain?

Premiera filmu L'Ombra Di Cain miała miejsce w 2016 roku.

Podobne filmy

Filmy