O
Baking Christmas
Plakat: Baking Christmas

Baking Christmas

7.2/10 (9)
·2019· 84 min

Reżyser: Fred Olen Ray

When their mother decides to retire, her three children organize Christmas Cake Off to choose which one of them is going to take over the family bakery.

Obsada

Ninja N. Devoe

Ninja N. Devoe

Brenda

Jakari Fraser

Jakari Fraser

Leroy

Khalilah Joi

Khalilah Joi

Jennifer

Lauren McCarroll

Lauren McCarroll

Bride to Be

Yohance Myles

Yohance Myles

David Novak

David Novak

Fire Chief Chuck

Leigh-Ann Rose

Leigh-Ann Rose

Angela

Aloma Wright

Aloma Wright

Patty

W skrócie

Baking Christmas (2019) to komedia, film tv. Przy średniej ocenie 7.2/10 z 9 głosów to solidnie oceniana propozycja. Seans trwa 1 godz. 24 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Baking Christmas online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Baking Christmas w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Baking Christmas?

Film Baking Christmas trwa 84 minut (1 godz. 24 min).

Jaką ocenę ma film Baking Christmas?

Baking Christmas ma średnią ocenę 7.2/10 na podstawie 9 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film Baking Christmas?

Premiera filmu Baking Christmas miała miejsce w 2019 roku.

Podobne filmy

Filmy