O
Plakat: Amsterdam, journaalonderwerpen

Amsterdam, journaalonderwerpen

0.0/10 (0)
·1913· 11 min

Compilation of newsreel items: Launch of SS 'Prins der Nederlanden'; Competition of lorries; Queen Wilhelmina and prince Hendrik visit an exhibition of church art; A carriage accident on the Amsterdam Singel (8 februari 1913); Suffragettes' march in Amsterdam; Queen Wilhelmina and princess Juliana go ice skating; Arrival of health officer dr. L. van de Steen van Ommeren who has been working for the Red Cross in Constantinopel; Fire in the Spalteholz en Ameschot factory, Achterweg 2; Prins Hendrik visits the exhibition in Ghent.

Obsada

Queen Juliana of the Netherlands

Queen Juliana of the Netherlands

Self

Queen Wilhelmina of the Netherlands

Queen Wilhelmina of the Netherlands

Self

Duke Henry of Mecklenburg-Schwerin

Duke Henry of Mecklenburg-Schwerin

Self

Aletta Jacobs

Aletta Jacobs

Self

W skrócie

Amsterdam, journaalonderwerpen (1913) to dokumentalny. Film nie zebrał jeszcze wielu ocen widzów. Seans trwa 11 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film Amsterdam, journaalonderwerpen online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu Amsterdam, journaalonderwerpen w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film Amsterdam, journaalonderwerpen?

Film Amsterdam, journaalonderwerpen trwa 11 minut (11 min).

Z jakiego roku jest film Amsterdam, journaalonderwerpen?

Premiera filmu Amsterdam, journaalonderwerpen miała miejsce w 1913 roku.

Podobne filmy

Filmy