O
All In
Plakat: All In

All In

4.5/10 (12)
·2006· 98 min

Reżyser: Nick Vallelonga

Six medical students with unique talents pool their resources to win the World Series of Poker.

Obsada

Dominique Swain

Dominique Swain

Ace

Michael Madsen

Michael Madsen

Seal

Louis Gossett Jr.

Louis Gossett Jr.

Caps

James Russo

James Russo

Dr. Pennington

Colleen Porch

Colleen Porch

Dr. Redmond

Scott Whyte

Scott Whyte

Barrett

Michelle Lombardo

Michelle Lombardo

Jasmine

Kristen Miller

Kristen Miller

Katie

Christopher Backus

Christopher Backus

Pete

Johann Urb

Johann Urb

Jake

Hayley DuMond

Hayley DuMond

Alice

Wanda Acuna

Wanda Acuna

Dealer #3

W skrócie

All In (2006) to dramat. Przy średniej ocenie 4.5/10 z 12 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 38 min. Aktualną dostępność na platformach streamingowych w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć" powyżej.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film All In online?

Aktualnie weryfikujemy dostępność filmu All In w polskich serwisach streamingowych. Dostępność bywa zmienna; warto sprawdzić największe platformy, takie jak Netflix, Max czy Prime Video.

Ile trwa film All In?

Film All In trwa 98 minut (1 godz. 38 min).

Jaką ocenę ma film All In?

All In ma średnią ocenę 4.5/10 na podstawie 12 głosów widzów w bazie TMDB.

Z jakiego roku jest film All In?

Premiera filmu All In miała miejsce w 2006 roku.

Podobne filmy

Filmy