

Afera finansowa Trustor
Reżyser: Karin af Klintberg
Wiosną 1997 roku pięć osób kupiło firmę inwestycyjną Trustor. Na papierze wszystko wydawało się w porządku, ale trzy miesiące później na jaw wyszło oszustwo. Do dziś jedna z największych afer finansowych w Szwecji pozostaje owiana tajemnicą. Nikt tak naprawdę nie wie, co się wydarzyło, kto co zrobił ani jak konflikty, które trwały długo po popełnieniu tego przestępstwa, wpłynęły na życie osób w nie zamieszanych.
Gdzie obejrzeć
Obsada
W skrócie
Afera finansowa Trustor (2026) to dokumentalny, kryminał. Przy średniej ocenie 5.7/10 z 7 głosów opinie widzów są podzielone. Seans trwa 1 godz. 42 min. W Polsce obejrzysz go w serwisach: Netflix.
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć film Afera finansowa Trustor online?
Film Afera finansowa Trustor jest dostępny w polskich serwisach streamingowych: Netflix. Dostępność może się zmieniać — aktualne źródła znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć" na tej stronie.
Ile trwa film Afera finansowa Trustor?
Film Afera finansowa Trustor trwa 102 minut (1 godz. 42 min).
Jaką ocenę ma film Afera finansowa Trustor?
Afera finansowa Trustor ma średnią ocenę 5.7/10 na podstawie 7 głosów widzów w bazie TMDB.
Z jakiego roku jest film Afera finansowa Trustor?
Premiera filmu Afera finansowa Trustor miała miejsce w 2026 roku.
Podobne filmy
Filmy
Śmiertelna przysięga
1994
Himlen må vente
1991

Historia braci Menendezów
2024

Dead Woman's Hollow
2013

Dlaczego mnie zabiliście?
2021

Unsolved Mysteries: Behind the Legacy
2023

¿Quién dijo miedo? Honduras de un golpe...
2010

The Queen and the Coup
2020

Les Yeux dans les bleus - Bonus Tignes c'est Foot
2002

France 98 : Nous nous sommes tant aimés
2018
Netflix

